яку напруженість має електричне поле створене точковим зарядом 3нКл на відстані 20 см від цього

заряду​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

φ=k*q/r

φ=9*10⁹*3*10^-⁹/0,2=135 (B)