Яку напруженість має електричнеполе, створене точковим зарядом3 нКл на відстані20 см від

цьогозаряду?

Ответы на вопрос

Отвечает Горская Елена.

Напруженість електричного поля E в точці, розташованій на відстані r від точкового заряду Q можна обчислити за формулою:

E = kQ/r^2,

де k - це електрична стала КулонаМ^2/кг*с^2.

Підставляючи дані, маємо:

E = (9 * 10^9 Н * м^2/Кл^2) * (3 * 10^-9 Кл) / (0.2 м)^2 ≈ 6.75 * 10^5 Н/Кл.

Отже, напруженість електричного поля, створеного точковим зарядом 3 нКл на відстані 20 см від цього заряду, дорівнює приблизно 6.75 * 10^5 Н/Кл.

Отвечает Несин Алексей.

Ответ:

φ=k*q/r

φ=9*10⁹*3*10^-⁹/0,2=135 (B)

Объяснение: