Срооочнооо до кінця метрового стержня масою 8кг підвішені вантажі маси яких 30 кг і 12 кг. де

треба підперти стержень, щоб він знаходився у рівновазісрроооочнооо​​

Ответы на вопрос

Отвечает Страховецкая Карина.
М1=8кг
м2= 30кг
м3=12кг
F1=8*10=80
F2= 30*10=300
F3= 12*10= 120
F1*x= F2*(l-x)+F3*(l/2-x)
80*x=300*(1-x)+120*(0,20-x)
80*x= 300- 300*x+24-120*x
500x=324
x= 324/500= 0,648м
0,648м= 64,8см