Автомобиль массой 1,8 Т рохігнався до 36км год .Чому дорівнює його кінетична єнергія ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Платон.

Ответ:

Объяснение:

m = 1,8 т = 1800 кг

υ = 36 км/ч = 10 м/с

Ек - ?

=========

Кинетическая энергия:

Ек = m·υ² / 2

Ек = 1800·10² / 2 = 90000 Дж или 90 кДж