Потужність електродвигуна 3 квт, сила струму 12 А. Визначити напругу на затискувача електродвигуна.


Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

Объяснение:

U=P/I

U=3000/12=250 В