М'яч масою 200г, що рухався із швидкістю 10 м/с, вдарився об стіну і відскочив у зворотному напрямі

з такою ж швидкістю. Знайти зміну імпульсу м'яча.

Ответы на вопрос

Отвечает Усманова Светлана.

P = m * V = 0,2 * 10 = 2 кг * м/с