СРОЧНО! м'яч масою 200 г летить зі швидкістю 10 м/с вдарився об стіну і відскочив у зворотньому

напрямі з такою ж швидкістю. знайти зміну імпульсу м'яча

Ответы на вопрос

Отвечает Аристова Карина.

Ответ:   р=2м/с

Объяснение:   ДАНО         M=0.2 кг    v=10 м/с    p=?

                        =========

                        p=m*v=0.2*10=2 кг*м/с