За допомогою стрижня довжиною 1,5 м піднімали шафу вагою 450 Н, який спирався на нього так, що

плече цієї сили було рівним 0,5 м. Якою силою довелося діяти на інший кінець стрижня?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкин Ярослав.

Ответ:

l= 1,5 м

F₁ = 450 Н

l₁= 0,5

l₂ =  l - I₁ = 1,5-0,5= 1 м

\frac{450}{F_{2} } = \frac{1}{0,5}

F₂ = \frac{450*0,5}{1} = 225 H

Ответ: 225 Н

Объяснение: