Визначте роботу, яку виконає людина приклавши силу 200Н, щоб перемістити тіло на відстань 20м​


Ответы на вопрос

Отвечает Златьев Ваня.

Відповідь:

4000Дж

Пояснення: формула роботи буде A=F*l(F-сила, p-відстань), отже, A=200*20=4000Дж

Отвечает Магомедов Сулейман.

Ответ: A=FL; A=200H×20м=4000Дж

Объяснение: