Скільки туристів можуть переправитися через річку на плоті, який зроблено із 20 соснових колод

завдовжки 4 м товщиною 20 см кожна? Маса кожного туриста становить 70 кг. решить задачу Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Надежда.

Ответ:

Приблизно 20 туристів

Объяснение:

F(apx)=(m(туристів)+m(плота)*g

p(води)*g*V=(m(туристів)+m(плота)*g

V=(l*h*a)*n(колод)=4*0.2*0.3*20=2.4м³

p(води)*V=n(туристів)*m(туристів)+p(сосни)*V

p(води)*V-p(сосни)*V=n(туристів)*m(туристів)

n(туристів)=V(p(води)-p(сосни))/m(туристів)=2.4(1000-400)/70=20.5≈20туристів