Умоляю пожалуйста за 100 балов. На важелі в рівновазі перебувають великий і малий вантажі.Якщо на

місце малоговантажу перемістити великий , то для збереження рівноваги на місце великого потрібно помістити чотири однакових малих вантажі.У скільки разів відрізняються маси великого та малого вантажів,

Ответы на вопрос

Отвечает Дедюхина Дарья.

Ответ: в 2 раза

Объяснение:

F1*L1=F2*L2

m*g*L1=M*g*L2 первоначально, m*L1=M*L2,  L1/L2=M/m

M*L1=4*m*L2 после перемещения, L1/L2=4*m/M

Приравниваем вернее и нижнее ур-е

M/m=4*m/M, тогда

(М/m)^2=4

М/m=2