Металевий педмет вилетий із суцільного металу має обєм 200 см3 його вага 5,2 H скільки він важитеме

у воді

Ответы на вопрос

Отвечает Калина Варвара.

Ответ:

Объяснение:

V = 200 см³ = 200·10⁻⁶ м³

P₁ = 5,2 Н

ρводы = 1000 кг/м³

__________________

P₂ - ?

По закону Архимеда:

F = ρводы·g·V = 1000·10·200·10⁻⁶ = 2 Н

В воде тело весит:

P₂ = P₁ - F = 5,2 - 2 = 3,2 Н