(1) Навколо ядра нейтрального атома обертається 11 електронів. Ядро містить 23 нуклони . Скільки

нейтронів у цьому ядрі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жовнерчук Макс.

Ответ:

12

Объяснение:

N=A-Z

N=23-11=12

A- кількість нуклонів

Z-кільгкість електронів