Електровоз рухається зі сталою швидкістю 43,2 км/год, розвиваючи силу тяги 43,7 кН. Визначити

напругу, під якою перебуває двигун електровоза, якщо він споживає силу струму 380 А при ККД 92%.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудайбергенова Дияна.

Ответ:

средня сила тяги F=43,7 кН.=43700 Н

швидкість V=43.2 км/ч=12 м/с

сила тока I = 380A

ккд -92%

час  t- в розрахунку не потрібен

корисна потужність N

повна потужністьN1

U - ?

Рішення:                                                              

робота = сила*відстань

А=FS (1)

довжина участка S=Vt (2)

робота  А=Nt (3)

підставимо (2)  (3)  в (1)              

N* t =F* V *t

Корисна потужність N = F*V

Повна потужність N1= UI

U= N/N1 *100%= F*V / (ККД*I) *100%

U =43700 Н *12 м/с / (92% *380A) *100% = 1500В = 1,5 кВ