Повітряна куля починає підійматися із прискоренням 2м/с^2. Через 5 с. із початкової швидкості

відносно кулі випав предмет. Через який час предмет упаде на землю? (g=10м/с^2)

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

Ответ:

h=a*t^2/2

h=2*(5)^2/2=25 м

Початкова швидкість:

v=a*t=2*5=10 м/с

v=g*t

t=v/g=10/10=1 c

x=10*1-10*(1)^2/2=5 м

Висота дорівнює:

25+5=30 м

H=g*t^2/2

t=корень(2*H/g)=корень(2*30/10)=2,5 с

1+2,5=3,5

відповідь : t=3,5 c