Яку кількість теплоти виділяється в провіднику, по якому тече струм силою 0,3 А протягом 10 с?

Напруга на кінцях провідника становить 4 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурантаев Руслан.

Ответ:

Дано

I=0,3 A

t=10 c

U=4 B

Q-?

Решение

Q=I*U*t

Q=0,3*4*10=12 Дж

Ответ :Q=12 Дж