площа стелі в кабінеті фізики 50м². з якою силою і в якому напрямку діє на стелю повітря якщо тиск

повітря 1000000па

Ответы на вопрос

Отвечает Лукина Мария.

Ответ:

p=F/S

F=p*S=1000000*50=50000000Н