[2] 2. Массасы 1,5т автомобильдің жылдамдығы 72км/сағ болса, онда оның кинетикалық энергиясы

қанша болады?.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................​

Ответы на вопрос

Отвечает Кичеев Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1,5 т = 1 500 кг

v = 72 км/ч = 20 м/с

________________

Eк - ?

Eк = m·v²/2 = 1500·20²/2 =  300 000 Дж    или   300 кДж