Через провідник, що має опір 12 Ом, за 2 хв, пройшло 500 Ел електрики. Скільки виділилося тепла.

Можна із рішеннями

Ответы на вопрос

Отвечает Шулев Андрей.

Ответ:

Виділилось тепла 25кДж

Объяснение:

(кулон) q=I*t , 500=I*120c,, знайдемо струм I=500/120=4.166A,

тепло q=I²R*t=4.166²*12*120c=25000Дж,

знайдемо напругу U=W/Q=25000/500=50В