Визначте потужність пристрою , якщо за 1 хв роботи він виконує роботу 600 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Алёна.

Ответ:

t=60 c

A=600 Дж

N-?

Решение

N=A/t

N=600/60=10 Вт

Ответ :N=10 Вт