Два однакових резистори з"єднані послідовно,Як зміниться загальна потужність кола,якщо паралельно

ним під"єднати ще таких самих три послідовно з"єднаних резистора? Напруга в колі не змінюється. Решение. Физика 8 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Неженцева Виктория.

Відповідь:

Зменшиться приблизно в 1,67 разів.

Пояснення:

Дано:

R_{1} = R_{2} = R_{3}= R_{4} = R_{5} = R

\frac{P_{2}  }{P_{1} } - ?

R_{12} = R_{1} + R_{2} = 2R

R_{345} = R_{3} + R_{4} + R_{5} = 3R

R_{12345} = \frac{R_{12} * R_{345}  }{R_{12}  + R_{345}}  = \frac{2R * 3R}{2R + 3R} = 1,2 R

P_{1} = I^{2} * R_{12}

P_{2} = I^{2} * R_{12345}

\frac{P_{2}  }{P_{1} } = \frac{I^{2} * R_{12345} }{I^{2} * R_{12}} = \frac{I^{2} * 1,2R}{I^{2} * 2R }  = 0,6

\frac{1}{0,6}≈1,67