С ДАНО ПЖ ДАЮ 28 БАЛЛОВ 4. Хлопчик кидає м’яч вгору під кутом 60 о до горизонту і потрапляє прямо

у відкрите вікно, яке розташоване на 8,7 м вище за його плече. М’яч влітає у вікно горизонтально. Визначити з якою швидкістю хлопчик кинув м’яч.

Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.

Ответ:

15.23 m/s

Объяснение:

h=v^2*sin^2a/2g

v^2=2hg/sin^2a

v^2=2*8.7*10*4/3

v^2=696/3=232

v=15.23 m/s