Який опір лампочки, якщо вона підключена в коло з напругою 0.125 кВ, а сила струму в колі 5A


Ответы на вопрос

Отвечает Спирягин Евгений.

Ответ:

R = 25 Ом

Объяснение:

R = U/I

переведем кВ в вольт

0,125*1000 = 125 В

R =  125/5

R = 25 Ом