1. Під час вертикального підняття без початкової швидкості тіла масою 2кг на висоту 10м виконано

роботу 240Дж. З яким прискоренням підіймали тягар

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 0

m = 2 кг

h = 10 м

A = 240 Дж

____________

a - ?

1)

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·h = 2·10·10 = 200 Дж

2)

Кинетическая энергия:

Eк = A - Eп = 240 - 200 = 40 Дж

3)

Из формулы

h = (V² - V₀²) / (2·a)

Отсюда:

a = V²/(2·h)      (1)

Но:

Ек = m·V²/2

V² = 2·Eк/m = 2·40/2 = 40 (м/с)²    (2)

Тогда, подставляя (2) в (1), получаем:

a = V²/(2·h) = 40 / (2·10) = 2 м/с²