У балоні міститься 3•1023 молекул газу. Яка кількість речовини міститься в балоні​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудирка Ромас.
N= V* Na
v= N/ Na
v= 3*10^23 / 6*10^23= 0,5 моль