Якою є кінетична енергія автомобіля масою 3,2Т який рухається зі швидкістю 36 км/год?


Ответы на вопрос

Отвечает Колмакова Аня.

Ответ:

160 000 Дж или 160 кДж

Объяснение:

Дано:

m = 3,2 т = 3 200 кг

v = 36 км/ч = 10 м/с

_______________

Eк - ?

Eк = m·v² / 2

Eк = 3200·10²/2 = 160 000 Дж или 160 кДж