Яку масу має тіло об'ємом 2м³, якщо густина речовини 5 кг/м³


Ответы на вопрос

Отвечает Черевань Василий.

Дано

V=2 м3

p=5 кг/м3

m-?

Решение

m=p*V

m=5*2=10кг

Ответ :m=10 кг