ДАЮ 30 БАЛОВ На горизонтально розміщений важіль діє вертикально вниз сила 4 Н, плече якої 1,2 м.

На якій відстані від осі обертання необхідно підвісити вантаж масою 2 кг, щоб важіль перебував у рівновазі? Масою важеля знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Грицан Дарина.

Відповідь:

d2 = 0.24м

Пояснення:

M1 = M2 ⇒ F1d1 = F2d2;   F2 = mg = 2кг * 10н/кг = 20 Н

d2 = F1d1 / F2 = 4H * 1.2м / 20 Н = 0,24 м