Прямолінійний провідник довжиною 40 см перетинає однорідне магнітне поле зі швидкістю 5 м/с

перпендикулярно до ліній магнітної індукції.У провіднику індукується ЕРС 0,6 В. Визначити індукцію магнітного поля​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Алина.

Ответ:

Все переводимо в систему СІ

l=40см=0,4 м

Fa=4H

I=2A

A=90 градусів

На провідник діє сила Ампера Fa=I * B * l * sinA (де а це кут між силою струму і вектора магнітної індукції) звідси висловлюємо магнітну індукцію:

B=Fa / I*l * sinA=4/2*0,4*1=5 Тл

Відповідь: 5 Тл

Объяснение: