Прямолінійний провідник довжиною 70 см рухається в однорідному магнітному полі під кутом 30 ◦ до

ліній магнітної індукції зі швидкістю 10 м / с . Визначити індукцію магнітного поля, якщо в провіднику створюється ЕРС індукції 6∙ 10 -3 В

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дима.

Ответ:

1.71 мТл

Объяснение:

L=0.7 м    α=30°    v=10 м/с     E=6*10⁻³ B     B=?

===

E=B*L*v*sinα

B=E/(L*v*sinα)=6*10⁺³/(0.7*10*0.5)=1.71*10⁻³ Тл

===============================