Яку роботу виконав електричний струм, якщо через електричну лампочку, напруга на якій 12 В, пройшов

заряд 70 Кл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшкина Елизавета.

Ответ:

840Дж

Объяснение

U= A/q

A=q*U=70*12=840 Дж

[A]= Кл*В=Дж