Ракета масою 5 000 кг летить зі швидкістю 0,4 км/с, від неї відокремлюється головна частина масою 1

000 кг і летить зі швидкістю 800 м/с. З якою швидкістю продовжить політ частина ракети, що залишилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Котенко Егор.

Ответ:

0.5 км /с

Объяснение:

Вт = 5000 * 800 * 0.4 = 1.6 * 10⁶

4000 * 800 * х = 1.6 * 10⁶

х = 0.5