Напруженість електричного поля біля поверхні Землі складає приблизно 130В/м. Визначити заряд

Землі, припустивши, що вона має форму кулі, радіусом 6400 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

591644,44 Кл

Объяснение:

Дано

r=6400км= 6400000м=64*10^5м

Е=130 В/м

k=9*10^9 Н*м^2/кл^2

Q- ?

E=k*Q/r^2

Q=E*r^2/k

Q=130*64*64*10^5*10^5/9*10^9=5324800/9=591644,44 Кл