Кінетична енергія автомобіля масою 1.6 т, що рухається зі швидкістю 72 км/год, дорівнює. А 72 кДж

Б 144 кДж В 160 КДж Г 320 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Сребро Даня.

Е=mv²/2

v=72км/год=20 м/с

m=1,6т=1600кг

Е=1600*400/2=320000Дж=320кДж

Отже відповідь (Г)

Отвечает Локшина Дарья.

Ответ: Г 320 кДж

Объяснение: Швидкість км/год переводимо у м/с, 72км/год : 3,6= 20 м/с. Масу 1,6 т переводимо у кг, 1,6 =1600кг

Формула знаходження кінетичної енергії Ек = m*v^2/2 ( маса множиться на швидкість у квадраті та отримане ділиться на два) Ек= 1600кг*20м/с^2/2 = 320 000Дж= 320 кДж