Обчисліть потужність струму в електричній лампі якщо при на прузі 220в сила струму в ній дорівнює

0.3А. (допоможіть я на екзаменів)....

Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 220 B

I = 0,3 A

________

P - ?

P = I·U

P = 0,3·220 = 66 Вт