В автомобіля що рухається по горизонтальній дорозі зі швидкістю 54 км/год заглух двигун. Яку

відстань до повної зупинки проїде автомобіль якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,05?

Ответы на вопрос

Отвечает Мешковский Олег.
V^2-V0^2=2*a*S V=0
a=-V0^2/2*S=-15^2/2*60=-1,88 м/с2
a=Fтр/m=u*m*g/m=u*g
u=a/g=1,88/9,8=0,19