На поверхню рідини з повітря під кутом 25° падає світловий промінь і заломлюється під кутом 20°.

Визначити швидкість поширення світла у даній рідині.

Ответы на вопрос

Отвечает Кара-Сал Диана.

Ответ:

n2=sin25/sin20=1.236, v=c/n=3e8/1.236=2.427e8 м/с