визначити кількість витків на вторинній обмотці трансформатора, що має в первинній обмотці 1000

витків, коефіцієнт трансформації становить 0.29

Ответы на вопрос

Отвечает Аксёнов Артём.

Ответ:

W2=3448 витків

Объяснение:

W1=W1/k=1000/0.29=3448