до джерела струму ЕРС якого 20 вольт і внутрішній опір 2Ом підключено резистор опір якого 8 Ом.

Обчисліть силу струму в колі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Музиченко Кристина.

Дано:

\xi = 20 \ \text{B}

r = 2 Ом

R = 8 Ом

Знайти: I - ?

Розв'язання. Використаємо закон Ома для повного кола: сила струму в повному електричному колі  дорівнює відношенню ЕРС джерела струму  до повного опору кола:

I = \dfrac{\xi}{R + r}

Знайдемо значення шуканої величини:

I = \dfrac{20}{8 + 2} = \dfrac{20}{10} = 2 \ \text{A}

Відповідь: 2 А