Інтегральна випромінювальна здатність сірого тіла рівна 45.36 вт/м2. Визначити температуру в

кельвінах якщо поглинаюча здатність 0.5, а стала Стефана Больцмана 5.67*10-8 вт/(м2к2)

Ответы на вопрос

Отвечает Аникеев Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

β = 0,5

Re = 45,36 Вт / (м²)

σ = 5,67·10⁻⁸ Вт/(м²·K²)

____________________

T - ?

Из закона Стефана-Больцмана:

Re = β·σ·T⁴

T⁴ = Re / β·σ

T⁴ = 45,36 / (0,5·5,67·10⁻⁸)  ≈ 16·10⁸  K⁴

T = 200 К