Визначити оптичну силу двоякоопуклої лінзи з радіусами кривизни по 25 см, зробленої із скла з

абсолютним показником заломлення 1,6.

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Александра.

Ответ:

4.8 дптр

Объяснение:

R1=R2=0.25 м    n=1.6   D=?

===

D=1/F=(n-1)*(1/R1+1/R2)=(1.6-1)*(1/0.25+1/0.25)=4.8 дптр

==========================================