При ізобарному нагріванні ідеальний газ виконав роботу 0,20 кДж. Під яким тиском знаходиться газ,

якщо при розширенні його об'єм збільшився на 2,0*10-3 м^3?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

100кПа

Пояснення:

A=pV, звідси p=A/V=200Дж/2*10^-3м^3=100*10^3Па=100 кПа