До розчину масою 200 грам з масовою часткою солі 20% додали воду масою 100 грам. Яка масова

частка солі у новоутвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Настя.

Покрокове пояснення:

Дано:

m(рoзчинi)=200г

W(coлi)=20%=0,2

m(H2O)=100г

Знайті:

----------------------------------------------

Рішення.

m(cолі)=200•0,2=40(г)

m(нового розчину)=200+100=300(г)

W(солі)=  \frac{40}{300} = \frac{4}{30} =  \frac{2}{15}

Відповідь: 2/15—масова частка в новом розчіни.