Визначити оптичну силу розсіювальної лінзи, якщо відомо, що предмет, розміщений перед нею на

відстані 40 см, дає уявне зображення, зменшене в 4 рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Таныгин Никита.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

d = 40 см = 0,4 м

Г = 4 од

Знайти:

D - ?

Г = f/d => f = Г*d = 1/4*0,4 = 0,1 м ( 1/4 тому, що зображення у нас зменшується )

-D = 1/d-1/f = 1/0,4-1/0,1 = -7,5

D = 7,5 дптр