Яка сила струму протікає в котушці, якщо енергія магнітного поля котушки становить 14,4 Дж?

Індуктивність котушки дорівнює 0,2 Гн. (А) 1,44 А (Б) 2,88 А (В) 12 А (Г) 72 А

Ответы на вопрос

Отвечает Долганов Ясон.

Ответ:

Дано

W=14,4 Дж

L=0,2 Гн

____________

I-?

Решение

W=L*I²/2

I²=2*W/L

I=корень(2*W/L)=корень(2*14,4/0,2)=12 А

Ответ:I=12 A

______________