7. Яка потужність витрачається на нагрів розчину азотнокислого срібла з опором 0,8 Ом, якщо за 6

годин з нього виділилось в процесі електролізу 200 г срібла?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Дано

R=0,8 Ом

t=6 ч=21 600 с

m=200 г=0,2 кг

к=1,12*10^-6 Кл/кг

Р-?

Решение

к-электрохимический эквивалент серебра.

к=1,12*10^-6 Кл/кг

m=k*I*t

I=m/k*t

I=0,2/(1,12*10^-6*21 600)=8,3 A

P=U*I

U=I*R

P=I^2*R

P=(8,3)^2*0,8=55 Вт

Ответ :Р=55 Вт