Протон влітає в однорідне магнітне поле з індукцією B= 2*10^-5 Тл перпендикулярно до ліній індукції

магнітного поля. Скільки обертів буде робити в магнітному полі протон за 1 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Дано

Β=2*10^-5 Тл

t=1 c

m=1,67*10^-27 кг

q=1,6*10^-19 Кл

N-?

Решение

Τ=2*П*m/(q*B)

t/N=2*П*m/(q*B)

T=2*3,14*1,67*10^-27/(1,6*10^-19*2*10^-5)=3,27*10^-3

T=t/N

N=t/T

Ν=1/3,27*10^-3=0,3*10^3≈306

Ответ :Ν=306