Хвиля має частоту 0,5 Гці швидкіть 15 м/с. Чому дорівнює довжина хвилі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кенесбек Арука.

Ответ:

Л=v/f=15/0.5=30 м

ттттттттттттттттттттт