Визначте циклічну частоту вільних електромагнітних коливань у коливальному контурі, що складається

з котушки індуктивністю 1,8 мгн і конденсатора ємкістю 22 мкф

Ответы на вопрос

Отвечает Радченко Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 1,8 мГн = 1,8·10⁻³ Гн

C = 22 мкФ = 22·10⁻⁶ Ф

______________________

ω - ?

По формуле Томсона:

T = 2π·√(L·C)

Но циклическая частота:

ω = 2π/T = 1 / √(L·C)

ω = 1 / √ (1,8·10⁻³ ·22·10⁻⁶) ≈ 5 000 c⁻¹