Сила, що прикладена до краю рукоятки гайкового ключа довжиною 30 см спрямована під кутом 30 до неї

і дорівнює 30 Н. Вкажіть, чому дорівнює момент сили (в СІ).

Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиева Дильназ.

Відповідь:

4.5 Н*м

Пояснення:

Момент сили це добуток сили на плече цієї сили, тобто на найкоротшу відстань від точки опори до лінії дії сили. Тому М=F*L*sina, де F=30H, L=30 см, а=30. Тому М=30Н*0.3м/2=4.5 Н*м